Menu

Obrazy dekorują

Marzec 13, 2018 - Mieszkanie
Obrazy dekorują

Urządzając wnętrze dobieramy kolory ścian, meble, które stworzą pewną całość, oświetlenie i dekoracje. To właśnie dekoracje są takimi dodatkami, które dopełniają aranżację wnętrza, często odmieniając nudny i pospolity salon. Najlepszą dekoracją, która jest w stanie tak właśnie zmienić postrzeganie wnętrza, są obrazy.

Obraz musi być dostrzeżony od razu, dlatego musi się czymś wyróżniać na ścianie. Może to być wielkość obrazu, nietypowe proporcje albo kolorystyka, raczej odmienna od tej, która dominuje w pomieszczeniu. Na ścianie powinno wisieć coś wyjątkowego, co od razu zwróci na siebie uwagę i wzbudzi zachwyt. To może być zwykły krajobraz z Moraw albo z Prowansji, tylko obraz nie może być zbyt mały, ponieważ nie wywoła odpowiedniego wrażenia. Zbyt duży obraz z kolei będzie przetłaczał, stanie się najważniejszy we wnętrzu, a to nie jest pożądany efekt. Najważniejsza jest spójna całość, pewna harmonia w urządzaniu wnętrza. Wtedy nasze zadowolenie z aranżacji utrzyma się latami.

  Czym jest reklama wizualna?

Polecamy oczywiście obrazy drukowane, ponieważ w tym przypadku możliwości personalizacji są największe. Wybieramy motyw i wymiary obrazu zgodnie z celem, jaki chcemy osiągnąć.