Menu

Łazienka Wybór Roku 2015

Kwiecień 13, 2015 - Łazienka, Mieszkanie
Łazienka Wybór Roku 2015

26 marca 2015 roku w Warszawie odbyła się Gala Forum Branży Łazienkowej, na której ogłoszono wyniki XIV edycji konkursu “Łazienka-Wybór Roku”. Dwudziestoosobowe jury złożone z dziennikarzy, architektów i projektantów, oceniało walory użytkowe, estetyczne, innowacyjność oraz stosunek jakości produktów do ceny.

1938_2

 

1938_0

W kategorii kabiny prysznicowe – tytuł Łazienka Wybór Roku 2015 zdobyła kabina KOŁO ULTRA – lekka i nowoczesna konstrukcja posiadająca praktyczne rozwiązania ułatwiające utrzymanie czystości. Oprócz wysokiej jakości, produkt cechuje również dbałość o bezpieczeństwo. Wykonaną z hartowanego szkła kabinę wzmocniono powłoką SafeGuard, dzięki której w przypadku uszkodzenia szyba pęka, lecz nie rozpada się na drobne części.

  Bateria umywalkowa ścienna PuraVida

W kategorii meble łazienkowe zwyciężyła kolekcja TWINS, seria pojemnych szafek, podwieszanych lub stawianych na nóżkach, których elementy meblowe można swobodnie ze sobą łączyć. szafki utrzymane są w modnych, neutralnych tonacjach bieli, stali i matowej czerni, wykonane z materiałów odpornych na wilgoć.

W kategorii akcesoriów łazienkowych zwycięski tytuł otrzymał przycisk do stelaża CAMELEON, charakteryzujący się minimalistyczną, nowoczesną formą, dostępny w 11 wariantach wykończenia, m.in. szklanym i drewnianym.

Projektanci Sanitec Koło zadbali o to aby szeroka gama produktów prostych lecz niebanalnych ułatwiała aranżację każdego typu łazienki. Zwycięskie rozwiązania cechuje unikalny design, funkcjonalność i higieniczność.