Menu

Bateria umywalkowa Focus

Maj 5, 2015 - Łazienka
Bateria umywalkowa Focus

Bateria umywalkowa Focus w wersji elektronicznej zdobyła prestiżową złotą nagrodę iF Design Award 2012 w kategorii „product design”.

Nagroda iF Product Design jest cenionym na całym świecie wyróżnieniem za wyjątkowe wzornictwo, a zdobywcy złotych nagród uważani są za elitę w swojej branży.

Bateria umywalkowa Focus

Bezdotykowa armatura łączy wysoki standard higieny i technologię oszczędzania zasobów – dwie cechy, dzięki którym jest ona szczególnie polecana do pomieszczeń sanitarnych w obiektach użyteczności publicznej i przemysłowej.

Elektroniczna armatura Focus, poprzez połączenie dwóch technologii: podczerwieni i EcoSmart, oferuje możliwość wydajnego wykorzystania wody i energii. Zintegrowana technika sensoryczna, regulująca funkcję włączania i wyłączania, jest opłacalna szczególnie przy częstym użytkowaniu. W ten sposób zużycie wody jest dostosowane odpowiednio do bieżącej potrzeby dzięki maksymalnie krótkim cyklom wypływu samoczynnego. Elektronika „uczy się” i automatycznie dopasowuje do obszaru wykrywania, tak, że również przy zmieniających się warunkach otoczenia, funkcjonuje niezawodnie.

  Bateria umywalkowa ścienna PuraVida

Dodatkowo innowacyjna technologia Hansgrohe EcoSmart umożliwia oszczędne zużycie wody przez ograniczenie przepływu do około 5 l/min przy 3 barach. Domieszka powietrza sprawia, że strumień wody staje się przyjemnie delikatny i miękki. Wysoka jakość wykonania, zabezpieczony przed kradzieżą perlator i automatyczne wyłączanie wody po 60 sekundach przy stale uruchomionym obwodzie podczerwieni, przyczyniają się do długiej żywotności armatury. Można wybrać zasilanie sieciowe lub z baterii, z opcją regulacji temperatury. To jak oszczędna jest armatura udowadnia system zasilania bateryjnego: armatura może być wykorzystana około 200 000 razy zanim nastąpi konieczność wymiany baterii na nową.